Poznejte krásy jižní Moravy

Nevelká obec Lednice má jen něco přes 2000 obyvatel. Láká však na celou řadu zajímavostí. Co všechno tu zaručeně musíte vidět?

Ubytování Lednice

Obec Lednice se nachází v okrese Břeclav. Proslula zejména romantickým zámkem, celá krajina je však mimořádně zajímavá a nabízí mnohem více. Lednice se nachází na jižní Moravě, proslulém kraji vína.

Pokud tak hledáte inspiraci na dovolenou v tuzemsku, zastavte se právě tady. Lednice nabízí pro návštěvníky nejen mnoho zajímavostí, ale také komfort. Ubytování Lednice je příjemný apartmán, který vznikl stranou turistického ruchu uprostřed vinohradů. Jedná se tak o ideální výchozí bod pro poznávání krás v této lokalitě.

Lednicko-valtický areál je již od roku 1992 součástí kulturního dědictví UNESCO a každoročně je cílem domácích i zahraničních turistů. Nedaleký Mikulov je zase slavnou vinařskou oblastí. Na Mikulovsku se daří především bílým vínům, zabírají až 80 % zdejších svahů. Ochutnat můžete například Ryzlink rýnský, Rulandské bílé či Chardonnay. Vyznavači sportu vyrazí na kolo, rovinatá krajina k pohybu přímo vybízí.

Jak vypadají apartmány Lednice

Apartmány Lednice, to jsou tři samostatně stojící domky. Díky tomu mají jednotliví návštěvníci zajištěno absolutní soukromí a nemohou se navzájem rušit. Celková užitná plocha 80 m² poskytne dostatek komfortu. Apartmány jsou moderně vybaveny, celkem disponují pěti lůžky s možností dětské přistýlky.

Každé ubytování disponuje vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyní. Využít můžete mikrovlnnou troubu, varnou desku i myčku nádobí. Dovolenou si tak můžete plně přizpůsobit vlastním potřebám včetně stravy.

Pro chvíle odpočinku slouží obývací pokoj o výměře 18 m². Apartmán je rozdělen na dvě samostatné ložnice. I v případě rodinné dovolené je tak pro každého člena zajištěn klid a vlastní zázemí. Romantiku jedinečného místa dokreslují krbová kamna a osvětlená terasa, které lákají k posezení třeba zrovna se sklenkou lahodného moku a k užívání si jedinečného kouzla.

Copyright © 2024 Last Minute zájezdy – dovolená za nejlepší ceny | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních údajů
Je léto a vám se nechce k moři? Což se takhle podívat do letních rakouských Alp a vydat se na dovolenou do Rakouska? Nebo naopak v zimě sjíždět ty nejlepší alpské sjezdovky? Což takhle lyžování v Rakousku a nebo trochu exotičtější lyžování ve Francii?