Soutěž

Tropické ostrovy zdarma

Aquapark Tropical Islands – ráj na zemi

Získejte zdarma výlet pro dva, do obřího Aquaparku Tropical Islands. Napište článek o nějaké destinaci, zemi nebo městu a buďte mezi těmi, kdo se pojede relaxovat „k moři“.

Voda má 32 stupňů, jsou tady písečné pláže, stanové kempy, laguna s různými atrakcemi, jižní moře – bazén, velký jako čtyři olympijské padesátky, vodopády, tropická vesnice, deštný prales s 50 000 rostlinami a stromy, mega tobogány a saunový komplex, který je největší v Evropě.

Podmínky:

  • Článek musí být minimálně jednu normostranu dlouhý, to znamená 1800 znaků včetně mezer. Nelekejte se, je to jen jedna strana papíru popsaná normální velikostí písma.
  • Pište o nějaké zemi, městu, nebo jiném turisticky zajímavém místě. Nezáleží na tom, jestli jde o letní nebo zimní destinaci. Pište o Egyptě, lyžování v Alpách, o přírodě na Novém Zélandu, o čemkoliv co stojí za to navštívit.
  • Ukázku jak takový článek vypadá, najdete níže. Pište jako zajímavou recenzi do novin, cestopis do časopisu, nebo jako slohovou práci do hodiny češtiny. Hlavně pište od srdce. Poutavě, pokud možno bez hrubek, v textu dělejte odstavce a nebojte se toho. Nehodnotíme zpracování, rozsah nebo pravopis. Každý z Vás má šanci získat výlet do Tropical Islands pro dva zdarma.
  • Odesláním článku souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
  • Upozorňujeme každého, kdo by chtěl poslat článek okopírovaný z nějakého průvodce, internetových stránek, nebo odjinud, že bude automaticky z losování vyřazen a nebude mu umožněna účast v dalších soutěžích.

Každý měsíc, počínaje listopadem (končíme v únoru), vylosujeme jednoho z Vás, který obdrží dvoudenní výlet pro dva. Termín a místo nástupu si zvolíte sami. Výherci budou kontaktováni emailem, který vyplní při odesílání článku. Budeme rádi, když přivezete nějaké fotografie a dáte nám svolení s jejich zveřejněním na stránkách soutěže.

Zde najdete příklady jak by mohli články vypadat:

  • Ze života obyvatel New Yorku
  • Souhrnné informace o dané zemi, státu nebo destinaci. Například Los Angeles.
  • Nebo klasický popis toho co by jste si neměli nechat ujít například v Chorvatsku.

Fantasii se meze nekladou. Tak, kdo pojede první?

tropical-islandstropicalislandresort

Další informace o Tropical Islands najdete na stránkách Invia nebo na Facebooku.

Váš článek můžete poslat na soutez@lastminuteportal.cz nebo vložit přímo do formuláře níže. Děkujeme.

Copyright © 2024 Last Minute zájezdy – dovolená za nejlepší ceny | Mapa stránek | Zásady ochrany osobních údajů
Je léto a vám se nechce k moři? Což se takhle podívat do letních rakouských Alp a vydat se na dovolenou do Rakouska? Nebo naopak v zimě sjíždět ty nejlepší alpské sjezdovky? Což takhle lyžování v Rakousku a nebo trochu exotičtější lyžování ve Francii?